fot. acer.com

Acer Predator – zaawansowane maszyny dla fanów gier komputerowych

Acer Predator to efektowne konstrukcje zaskakujące unikalną stylistyką, najmocniejszymi podzespołami zapewniającymi najwyższą wydajność w grach oraz szeregiem praktycznych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach komputerowych. 17,3-calowe Predatory to stacje gamingowe najwyższej klasy.

Mocne i efektowne

Acer Predator to efektowne konstrukcje zaskakujące unikalną stylistyką, najmocniejszymi podzespołami zapewniającymi najwyższą wydajność w grach oraz szeregiem praktycznych rozwiązań zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach komputerowych
fot. acer.com

Laptopy Acer Predator 17 ważą prawie 4 kg, są masywne i wyróżniają się unikalną stylistyką. Ostre linie i kolorowe dodatki na tle czarnych powierzchni zostały uzupełnione o charakterystyczne wyloty powietrza inspirowane rozwiązaniami stosowanymi przez producentów rakiet. Taki desing sprawia, że te gamingowe maszyny od Acera powinny przypaść do gustu wszystkim fanom nowinek technicznych i stylowych gadżetów.

Ale oryginalne wzornictwo to tylko jeden z plusów komputerów z tej serii. W komputerach Acer Predator zostały wykorzystane najmocniejsze podzespoły, które zapewniają wysoką wydajność nawet po włączeniu najnowszych gier. Za moc obliczeniową odpowiednią tutaj 4-rdzeniowe procesory Intel Core i7, pamięć RAM można rozbudować nawet do 64 GB, a dodatkowy dysk M.2 SSD zapewnia miejsce na kolekcję ulubionych gier. W parze z mocnym procesorem idzie także najlepsza grafika – odpowiadają za nią karty nVidia GeForce GTX 970M lub 980M, które gwarantują płynną rozrywkę nawet przy wysokich ustawieniach.

Unikalny system chłodzenia

Wydajność podzespołów podnosi innowacyjny system chłodzenia. Konstruktorzy Acer Predator stworzyli obudowę Cooler Master, która posiada dodatkowy moduł chłodzenia w miejscu napędu optycznego. Taki system skuteczniej odprowadza ciepło wyprodukowane przez podzespoły i pozwala cieszyć się najwyższą wydajnością systemu nawet w czasie wielogodzinnych seansów z ulubioną grą.