Laptopy takie jak ThinkPad X390 wybierają osoby, które pod każdym względem chcą mieć najlepszy sprzęt

Czym zachwyci laptop ThinkPad X390?

Laptopy takie jak ThinkPad X390 wybierają osoby, które pod każdym względem chcą mieć najlepszy sprzęt. Wyjątkiem są ci, którzy chcą mieć większych rozmiarów wyświetlacz do pracy. Ten ThinkPad adresowany jest do innej grupy odbiorców. To urządzenie mobilne, czyli z małym ekranem. Co do jego zalet, to ma ich mnóstwo. Każda zachwyci, a wszystkie razem przekonują, że ThinkPad X390 wart jest swoich cen.

Nieduży laptop, który zachwyca wydajnością

Laptopy takie jak ThinkPad X390 wybierają osoby, które pod każdym względem chcą mieć najlepszy sprzętLaptop z przekątną ekranu 13,3 cala swoją specyfikacją przypomina większe topowe urządzenia. Wszystkie modele z serii Lenovo ThinkPad X390 sprawdzą się w pracy biznesmena. Są wydajne i niezawodne. Wyposażono je w procesory Intel Whiskey Lake-U, max. to i7. Za dobrej jakości grafikę odpowiada karta Intel UHD Graphics 620. Można wybrać wersję z pamięcią 1 TB na dysku SSD. Maksimum pamięci podręcznej to 32 RAM DDR4. Wydajność to cecha bardzo ważna przy sprzęcie biznesowym. Dzięki takiej zalecie można ThinkPad X390 adresować do takiej grupy. Inne ważne atuty to:

  • elegancja,
  • smukłość,
  • lekkość,
  • długi czas pracy po naładowaniu,
  • wytrzymałość.

Elegancki laptop mobilny dla biznesmena

Smukłość tego notebooka Lenovo i jego elegancja robią duże wrażenie. Z dużą przyjemnością korzysta się ze sprzętu o tak pięknych liniach. W pracy biznesmena chodzi o coś więcej niż o przyjemność z pracy na eleganckim sprzęcie. To, z czego się korzysta, pomaga w budowaniu wizerunku. ThinkPad X390 wybierany jest więc i ze względów wizerunkowych. Obudowa jest piękna, a zarazem wytrzymała.

Mobilność laptopów ThinkPad X390

Osoby chcące mieć sprzęt mobilny ten ThinkPad zachwycić może tym, jak dobrze sprawdza się w podróży. Wyświetlacz nie jest duży, by mały mógł być laptop, ale ma doskonałą jakość. Lenovo ThinkPad X390 jest smukły, nieduży i niewiele waży. Bateria 48 Wh pozwala na kilkanaście godzin pracy. Jeśli doda się do tego wydajność laptopów z tej serii i ich wytrzymałość, to jasne się staje, dlaczego są tak dobre na wyjazdy.

Najczęściej po tej klasy sprzęt sięgają firmy. Niezawodność, wydajność, różne udogodnienia, mobilność, to wszystko są cechy ważne w pracy biznesmena. Może także ThinkPad X390 trafić do rąk prywatnego odbiorcy. Jeśli potrzebny jest wysokiej klasy sprzęt na podróż, to warto się takimi laptopami zainteresować.

 

Obraz z psref.lenovo.com