fot. thrustmaster.com

Joysticki Top 3

Prezentujemy trzy najlepsze joystiki, które stanowią idealne rozwiązanie dla miłośników symulatorów lotu (więcej). Poniżej trzy urządzenia, które stanowią absolutną czołówkę w swojej klasie.

Thrustmaster T.Flight Hotas X 2960703

Thrustmaster to precyzyjny joystick z dobrym wyprofilowanym drążkiem oraz solidną, stabilną podstawą.
fot. thrustmaster.com

Jest to dwuczęściowy kontroler, który składa się z drążka sterowego oraz przepustnicy. Dla komfortu umożliwiono rozdzielenie tych dwóch części. Urządzenie posiada opcję programowania przycisków, dzięki czemu można przypisać im dowolną funkcję. Joystick posiada pamięć wewnętrzną, który pozwala na zapisywanie ustawień nawet w momencie odłączenia od komputera.

Thrustmaster T.Flight Stick X 2960694

Inny model tego producent uplasował się na drugim miejscu. Jest to precyzyjny joystick z dobrym wyprofilowanym drążkiem oraz solidną, stabilną podstawą. Wyposażono urządzenie w przepustnicę, która kontroluje prędkością sterowanych pojazdów, a także grzybek, który służy do rozglądania się. Urządzenie posiada 12 przycisków, które można dowolnie zaprogramować.

Mad Catz Cyborg F.L.Y. 5 MCB43302

Joystick Mad Catz Cyborg F.L.Y. 5 umożliwia wysoką precyzję oraz daje duży komfort użytkowania. Urządzenie jest udanym połączeniem ciekawego designu i funkcji, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej realistyczna. Ciekawy projekt nie jest jedynym atutem. Wybrano świetne miejsce na podwójne przepustnice, umożliwiono regulowanie ustawienia drążka oraz programowanie przycisków, które możemy dowolnie dopasować do własnych potrzeb. Umieszczono również dodatkowy przełącznik widoków.