Lenovo IdeaPad Y700 - wydajny laptop dla graczy

Laptopy do gier – co jest ważne?

Lenovo IdeaPad Y700 - wydajny laptop dla graczy
fot. Lenovo.com

Laptopy do gier stanowią dużą konkurencję zarówno dla swoich stacjonarnych braci, jak również konsol typu PlayStation czy Xbox. Wielu producentów tego mobilnego sprzętu znalazło już wspólny język z graczami i ma świadomość tego, co jest dla nich ważne. Z powodzeniem realizują swoje kolejne śmiałe wizje, oferując modele, które cieszą oko, ale również są bardzo wydajne.

Producenci tacy jak Lenovo, Asus czy Dell stworzyli dedykowane graczom serie swoich komputerów, w których zadbali o drapieżny wygląd oraz mariaż najlepszych dostępnych na rynku podzespołów. W ten sposób w środku większości dostępnych modeli znalazł się procesor Intel Core i5 lub i7 wspierany przez karty graficzne z rodziny GeForce. Dzięki temu mamy pewność, że ten sprzęt poradzi sobie z niejednym trudnym zadaniem, a obraz zawsze będzie płynny i widowiskowy.

Do tego dochodzi lepszy niż w większości innych laptopów system audio i otrzymujemy domowe centrum gier, które możemy zabrać w różne zakątki świata bez najmniejszego problemu.