Jeśli laptop ma być uniwersalny i z wyższej półki, to warto zwrócić uwagę na tę serię Lenovo

Uniwersalny, wydajny ThinkPad T590 – nie tylko dla biznesmena

Jeśli laptop ma być uniwersalny i z wyższej półki, to warto zwrócić uwagę na tę serię Lenovo. Cała grupa ThinkPadów to urządzenia stworzone z myślą o biznesie, co najlepiej świadczy o ich jakości. Sprzęt dedykowany tej grupie musi mieć doskonałe parametry, szczególnie, kiedy mowa jest o urządzeniach Lenovo.

Jaki jest ThinkPad T590?

Jeśli laptop ma być uniwersalny i z wyższej półki, to warto zwrócić uwagę na tę serię LenovoModele z serii T590 można określić jako uniwersalne. Decyduje o tym ich doskonała wydajność. Grafika także jest na wysokim poziomie, a można wybrać wersję, w której oferowane są pod tym względem najwyższe standardy. Lenovo ThinkPad T590 ma ekran z przekątną 15,6 cala (kilka słów więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4334,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t590.html). Taka wielkość matrycy oraz doskonała jej jakość sprawiają, że z laptopa korzysta się wygodnie i z dużą przyjemnością. ThinkPad T590 jest elegancki i bardzo wytrzymały. Jest smukły i nie waży dużo. Pomimo większego ekranu może więc służyć nie tylko wewnątrz, ale i do pracy poza biurem.

Wydajność laptopów z serii ThinkPad T590

Za wysoką wydajność sprzętu odpowiada ósma generacja procesorów Intel Core. Procesory Intel Whiskey Lake mają różne wersje w zależności od konkretnego laptopa. Najbardziej wymagające osoby wybiorą najszybszy procesor Core i7. Do wyboru jest zintegrowana karta graficzna. To Intel UHD Graphics 620. Do wyboru jest także doskonałej jakości grafika dedykowana NVIDIA. Pamięć to nawet 1 TB na dysku SSD. RAM DDR4 to max. 48 GB.

Laptop dla biznesmena, ale nie tylko

ThinkPad T590 to uniwersalny, biznesowy sprzęt dla tych osób, które mają bardzo wysokie wymagania. O tym, że jest to sprzęt doskonały dla takiej grupy, decyduje wiele. To np.:

  • doskonała wydajność,
  • bardzo dobra grafika,
  • smukłość i elegancja,
  • bogaty zestaw złączy,
  • wygodna klawiatura,
  • czytnik linii papilarnych.

To wszystko świadczy o tym, że dla biznesmenów jest to doskonały sprzęt, ale nie tylko im może służyć. Laptopy Lenovo ThinkPad T590 można polecić i do różnych profesjonalnych zadań, czyli do obsługi bardzo wymagających programów. Konieczne jest tylko wybranie odpowiedniej konfiguracji sprzętu np. w odniesieniu do grafiki czy szybkości i wydajności procesora. ThinkPad T590 może służyć i do użytku domowego dla kogoś, kto ma wysokie oczekiwania. Jeśli sprzęt ma być solidny, elegancki, bardzo wydajny, niezawodny i pod wieloma względami najlepszy, to ten będzie odpowiedni.

 

Obraz z lenovo.com