fot. razerzone.com

Najlepsze marki oferujące słuchawki gamingowe

Przy wyborze odpowiednich produktów dla graczy ważne są oczywiście indywidualne preferencje oraz dokładna specyfikacja poszczególnych produktów. Można jednak śmiało wyróżnić kilka firm, które specjalizują się w sprzęcie dla graczy i jeżeli ktoś nie ma czasu na porównywanie wszystkich produktów, to może śmiało wybrać któryś z oferty tych producentów i nie powinien być zbytnio zawiedziony. Zapraszamy więc do dalszej części artykułu.

 

Razer

Na sam początek firma, która w branży sprzętu gamingowego obrosła już wieloma legendami i zna ją praktycznie każdy. Razer to firma, która w swojej ofercie posiada zarówno słuchawki gamingowe, jak i myszki czy klawiatury dla graczy. Firma ta przez wielu graczy jest uwielbiana i część z nich nie wyobraża sobie korzystania z innego sprzętu, a dla niektórych stała się wręcz znienawidzona. Obydwie strony oczywiście wymieniają się opiniami na temat zalet oraz wad produktów od Razer, jednak pewne jest to, że firma robi naprawdę solidne produkty. Większość jej produktów można kupować w ciemno i być pewnym tego, że sprawdzą się one w swoim zadaniu.

Creative

Przy wyborze odpowiednich produktów dla graczy ważne są oczywiście indywidualne preferencje oraz dokładna specyfikacja poszczególnych produktów
fot. razerzone.com

Firma ta specjalizuje się w produkcji sprzętu audio. Firma produkuje zarówno głośniki, słuchawki jak i karty dźwiękowe. Producent ten posiada więc ogromne doświadczenie w produkcji sprzętu audio i dlatego też jego produkty kierowane do graczy są naprawdę ciekawymi propozycjami, z którymi z pewnością warto się zapoznać. Dodatkowo producent oferuje swoje słuchawki dla graczy w dość przystępnych cenach, a najniższe modele zaczynają się już od 100 złotych i są naprawdę solidnymi propozycjami dla graczy (szczegóły tutaj).

HyperX

Firma również produkuje bardzo ciekawe słuchawki dla graczy i wyróżnia ją przede wszystkim atrakcyjny design słuchawek oraz wiele systemów uprzyjemniających korzystanie z nich. Jednym z ciekawszych elementów jest generowanie przez niektóre słuchawki tego producenta dźwięku 7.1, który naprawdę bardzo pozytywnie wpływa na to, co dociera do ucha gracza i pozwala na znacznie lepsze odczucia w grach niż w przypadku najtańszych słuchawek.