MSI Nightblade  MI – zgrabny komputer dla fanów gier komputerowych

Marka MSI specjalizuje się w produkcji sprzętu multimedialnego. W ofercie dostępne są monitory, komputery stacjonarne oraz zgrabne notebooki. Ciekawą propozycją, przygotowaną specjalnie dla fanów gier komputerowych, jest MSI Nightblade MI – komputer z wydajnymi podzespołami rozlokowanymi w niewielkim, zgrabnym opakowaniu.

Unikat w świecie desktopów gamingowych

Marka MSI specjalizuje się w produkcji sprzętu multimedialnego
fot. msi.com

Producenci sprzętu gamingowego stawiają na najnowsze, bardzo mocne podzespoły. Graczom zależy bowiem na wydajnej pracy systemu nawet po odpaleniu najnowszych tytułów z grafiką 3D, które stanowią poważne obciążenie dla procesora i karty graficznej. Podczas wielogodzinnych rozgrywek nieoceniony jest wydajny system chłodzenia. To, z reguły, przedkłada się na duże obudowy, które pomieszczą wszystkie komponenty i kilka większych wentylatorów.

MSI Nightblade MI odchodzi od tej zasady. Ten desktop do gier jest niewielką, bardzo zgrabną konstrukcją z czarnymi powierzchniami obudowy podkreślonymi przez czerwone dodatki. Wzrok przyciąga także wizytówka sprzętu MSI, czyli logo z wizerunkiem smoka.

Najwyższa wydajność

We wnętrzu MSI Nightblade MI znalazły się starannie wyselekcjonowane podzespoły. Producent wykorzystał tutaj procesory Intel Core i5 oraz 4-rdzeniowe jednostki Intel Core i7. Wsparcie dla procesora stanowi 16 GB RAM. Za grafikę odpowiadają profesjonalne karty z serii nVidia GeForce GTX.

Warto podkreślić także bardzo dobrą jakość dźwięku, którą zapewnia karta wykorzystująca technologię Audio Boost (idealna nie tylko do gier, ale i odtwarzania ulubionych piosenek).

Fanów gier sieciowych powinno zainteresować, że komputery MSI Nightblade MI posiadają kartę Killer Ethernet. Pozwala ona wykrywać i usuwać opóźnienia, dzięki czemu gracz nie musi obawiać się, że opóźniona reakcja będzie go kosztować stratę punktów.