fot. msi.com

MSI Nightblade X2  

MSI Nightblade X2 to wydajny sprzęt, który zapewnia płynną rozrywkę i możliwość wielogodzinnych sesji z ulubionymi grami komputerowymi. Producent wykorzystuje tutaj nowoczesne procesory szóstej generacji, profesjonalne karty graficzne z rodziny nVidia GeForce GTX oraz pojemne dyski twarde. Nie zabrakło również rozwiązań podnoszących jakość rozrywki.

Mocny procesor i szybka pamięć RAM

MSI Nightblade X2 to wydajny sprzęt, który zapewnia płynną rozrywkę i możliwość wielogodzinnych sesji z ulubionymi grami komputerowymi
fot. msi.com

Komputery MSI Nightblade X2 spełnią nawet oczekiwania bardzo wymagających fanów gier. W kompaktowych konstrukcjach znalazło się wszystko, co jest potrzebne do stabilnej pracy systemu. Dostępne są podstawowe konfiguracje z procesorami Intel Core i5 oraz mocniejsze modele wykorzystujące moc obliczeniową 4-rdzeniowych jednostek Intel Core i7 o częstotliwości taktowania od 4,0 do 4,2 GHz. Wsparciem dla procesora są 2 kości RAM – każda po 8 GB. Producent wprowadza tutaj pamięć DDR4, która jest znacznie szybsza od kości DDR3 i produkuje o wiele mniej ciepła.

Karta graficzna i dysk twardy

Za jakość grafiki odpowiadają karty nVidia GeForce GTX. Dostępny jest MSI Nightblade X2 z układem GTX 960M oraz wersja z mocniejszą kartą GTX 970M, która zapewnia odpowiednią płynność gry nawet w wysokiej rozdzielczości Full HD.

Użytkownicy z pewnością docenią pojemne dyski twarde (połączenie szybkiego dysku SSD idealnego do ładowania systemu z pojemnym dyskiem HHD, który pomieści nawet ogromną kolekcję gier).

Innowacyjny układ chłodzenia Dragon Fan

W komputerach MSI Nightblade X2 zamontowano wydajny układ chłodzenia. Konstruktorzy zadbali o sprawne odprowadzanie ciepła wydzielanego przez wszystkie podzespoły, co przy tak niewielkiej obudowie, jest naprawdę imponującym osiągnięciem.